گزارش بتن ریزی تکمیلی برج شمالی و فونداسیون کف استخر و موتورخانه برج جنوبی

بیش از ۹۰ درصد بتن ریزی فونداسیون برج شمالی و نیز کف استخر و موتورخانه فونداسیون برج جنوبی به اتمام رسید. همانطور که در گزارش های قبلی اشاره شد بتن ریزی فونداسیون به دلیل حجم بالای آن و نیز کنترل کیفی عملیات بتن ریزی به ناچار باید در چندین مرحله انجام گردد.

پس از بتن ریزی پارت پنجم شامل محوطه رختکن ،لابی استخر و دوش و بخشی از کلاف قائم ضلع جنوبی استخر فونداسیون برج شمالی در تاریخ ۲۰/۱۱/۱۳۹۳شامل ۳۵۰ مترمکعب، بتن ریزی پارت ششم در تاریخ ۲۶/۱۱/۱۳۹۳ شامل ۳۵۱ مترمکعب بتن در کف چاله آسانسور و کلاف های قائم محوطه موتورخانه انجام گردید.

همزمان در برج جنوبی، پس از تعبیه غلاف های مربوط به تاسیسات استخر و موتورخانه و تعبیه ریشه های دیوارها و تثبیت و تراز شابلون ها ، بتن ریزی محوطه استخر و موتورخانه برج جنوبی شامل ۶۱۵ متر مکعب بتن در تاریخ ۲۸/۱۱/۱۳۹۳انجام گردید.

به حول و قوه الهی و شرایط جوی مناسب ، بتن ریزی پارت هفتم فونداسیون برج شمالی در تاریخ ۲۹/۱۱/۱۳۹۳ شامل ۴۲۵ متر مکعب بتن در نواحی باقیمانده قسمت رادیه و ادامه کلاف های قائم محوطه موتورخانه تحت نظارت دستگاه نظارت انجام گردید.

آزمایشگاه مستقر در کارگاه و آزمایشگاه تامین کننده بتن به طور مرتب و بر اساس حجم بتن وارد شده به کارگاه نمونه های متعددی جهت تست مقاومت بتن برداشت نموده اند.خوشبختانه نمونه های ۷ روزه شکسته شده دارای مقاومت های مناسبی هستند.با باز شدن جبهه های کاری برای پیمانکار دیوارهای حائل به زودی عملیات اجرایی دیوارهای حائل و برشی زیر زمین چهارم برج شمالی آغاز خواهد گردید. 

 

عملیات اجرایی پروژه آزادگان یک بهمن ماه ۹۳

۱ – تکمیل عملیات آرماتور بندی و رفع نواقص مربوطه و اصلاح میلگردهای تقویتی مطابق آخرین نقشه های سازه ابلاغی در فونداسیون برج شمال و اجرای مابقی میلگردهای ریشه دیوارهای حائل و آماده سازی جهت اجرای بتن ریزی های فونداسیون

۲- ادامه عملیات آماتور بندی شامل میلگردهای اصلی و تقویتی در لایه های تحتانی و فوقانی فونداسیون برج جنوبی

۳- اجرای عملیات نصب شابلونهای صحفه ستونها و بولت های مربوطه  در فونداسیون برج شمالی و موتورخانه برج جنوبی

۴- بتون ریزی پارت اول فونداسیون برج شمالی واقع در ضلع جنوب غربی فونداسیون رادیه ، تاریخ ۲/۱۱/۹۳

۵- اجرای عملیات لوله و غلاف گذاری در استخر موتورخانه فونداسیون برج جنوبی و کنترل و تأیید نهایی توسط ناظر تأسیساتی دستگاه نظارت و تهیه صورتجلسه مربوطه

۶- بتن ریزی پارت دوم فونداسیون برج شمالی واقع در نیمه شرق و جنوب شرق ، در تاریخ ۸/۱۱/۹۳

۷- بتن ریزی پارت سوم فونداسیون برج شمالی واقع در موتور خانه و استخر  در تاریخ ۱۳/۱۱/۹۳

۸- اجرای پارت چهارم فونداسیون برج شمالی واقع در فونداسیون سونا و جکوزی و استخر کودکان در تاریخ ۲۰/۱۱/۹۳

۹- اجرای پارت پنجم فونداسیون برج شمالی واقع در جکوزی ، استخر کودکان در تاریخ۲۰/۱۱/۹۳

۱۰- اجرای پارت ششم فونداسیون برج شمالی واقع در چاله آسانسور و قسمتی از ضلع شمال راویه و قسمتی از دیوار اطراف موتورخانه ، در تاریخ ۲۶/۱۱/۹۳

۱۱- اجرای پارت اول فونداسیون برج جنوبی واقع در موتورخانه و استخر ، در تاریخ ۲۸/۱۱/۹۳

۱۲- اجرای پارت هفتم  فونداسیون برج شمالی  واقع در ضلع شمال فونداسیون رادیه ، ضلع شرق موتورخانه و اطراف چاله آسانسور در تاریخ ۲۹/۱۱/۹۳

۱۳- ورود اولین قطعات تاور کرین به کارگاه تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳ و تخلیه و استقرار در محل مربوطه با جرثقیل

۱۴- حمل و تخلیه خاک در کارگاه جهت پرکردن فضای بین فونداسیون های نواری برج شمالی و ایجاد رمپ دسترسی با استفاده از باب کت

مصالح وارده به کارگاه :

فوق روان کننده  ۸۰۰ لیتر- نایلون ۳ رول- میلگرد ۳۲، ۷۳تن

نیروی انسانی حاضر در کارگاه:

۱ – مدیریت پروژه یک نفر

۲- مسئول دفتر فنی ، مهندس عمران یک نفر

۳- نقشه بردار ، مهندس عمران یک نفر

۴- کارپرداز یک نفر

۵- دفتردار یک نفر

۶- کمک نقشه بردار یک نفر

۷- کارشناس ایمنی یک نفر

۸- مسئول پشتیبانی یک نفر

۹- نگهبان روز شب سه نفر

نیروهای دستگاه نظارت مهندسین مشاور بهسازان سرزمین پایا

۱ – سرپرست دستگاه نظارت یک نفر

۲- ناظر مقیم یک نفر

۳- ناظر مقیم در کارگاه ساخت اسکلت یک نفر

موانع و مشکلات :

۱ – عدم اجرای برخی از موارد ایمنی مطابق نظر دستگاه نظارت براساس ضوابط و مقررات ملی ساختمان و آئین نامه های ایمنی ، از قبیل اجرای صحیح و اصولی و کامل حصار کشی و فنس کشی اطراف گود و پایدار سازی دیوارهای گود

۲- عدم تهیه و تأمین وسایل و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی مورد نیاز کار ، تاکنون از قبیل کفش و پوتین ایمنی

۳- عدم تأمین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای پرسنل شاغل در کارگاه و کارگران علیرغم پیگیری های مکرر دستگاه نظارت و واحد ایمنی مستقر در کارگاه .

 

گزارش بازدید از پروژه هوا فضا- شهید خزازی

به اطلاع اعضای محترم پروژه آزادگان ۱ می رساند باهدف استفاده از افزایش تجربیات فنی و اجرایی پروژه های مشابهه پروژه آزادگان، و در ادامه بررسیهای میدانی، بازدیدی با حضور جمعی از اعضای گروه کارشناسی تعاونی شامل آقایان: دکتر رضازاده، مهندس متقی زاده، مهندس توکلی و خانم کرمی از پروژه هوا فضا-شهید خرازی در تاریخ ۵/۱۲/۱۳۹۳ انجام گردید.

این پروژه در زمینی به وسعت ۳۲ هزار مترمربع واقع در منطقه ۲۲ تهران، اتوبان کرج ورودی دانشگاه شریف، شامل ۴۴ برج واقع شده است، که ۴ برج آن مربوط به تعاونی مسکن هوافضا می باشند.

برج های یادشده هر کدام شامل ۳۴ طبقه است. همچنین واحدها در متراژهای ۹۶ الی ۱۱۰ متر می باشند و زمان بندی عملیات اجرایی پروژه ۴ الی ۵ سال می باشد. نحوه اجرا: اسکلت فلزی به همراه دال بتنی و دیوار برشی و سقف ها عرشه فولادی است.

در این بازدید همچنین اطلاعاتی در زمینه خرید آهن آلات (شامل ورق، میلگرد و پیچ و مهره)، تاور کرین و … به دست آمد که متعاقبا در اقدامات بعدی مدیران پروژه از این تجربیات در جهت خریدهای با کیفیت بالاتر و با قیمت های مناسب استفاده خواهد گردید.

 

شروع بکار پیمانکار دیوارهای حائل و ورود ستونهای استیج (چهار طبقه) اول

پس از اتمام بتن ریزی فونداسیون برج شمالی(قسمت اصلی)،مدیریت کارگاهی با استفاده بهینه از فضاهای موجود پس از خاک ریزی بخشی از قسمت های نواری (که قبلا بتن ریزی شده بود)امکان ورود ماشین های سنگین به داخل فضای فونداسیون را فراهم آورده است. به این ترتیب تجهیزات اولیه تاور، از جمله پایه تاور کرین جهت نصب، وارد کارگاه شد. به موازات آن و با توجه به آماده بودن ستون های استیج اول(شامل چهار سطح اول) این ستون ها پس از سندبلاست و رنگ آمیزی و کنترل های کیفی لازم توسط مشاور ، وارد کارگاه گردید و در زمین همسایه شرقی دپو شد تا امکان نصب آن راحت تر باشد. عوامل پیمانکار اسکلت نیز در کارگاه استقرار یافتند.

با توجه به برگزار مناقصه و انتخاب پیمانکار و در نهایت انعقاد قرارداد اجرای احجام بتنی چهار طبقه زیر زمین پروژه آزادگان، صورتجلسه تحویل زمین تنظیم و به امضای طرفین رسیده است. متعاقب تحویل زمین به پیمانکار، بخشی از تجهیزات پیمانکار مذکور اعم قالب فلزی، قالب چوبی و اسپیسر و . . . به محل پروژه منتقل گردید و عملیات اجرایی نیز آغاز شد.

همزمان با باز شدن جبهه کاری جدید و استقرار پیمانکار دیوار های حائل،پس از ورود تجهیزات و لوازم کار این پیمانکار به کارگاه ،آرماتوربندی دیوارهای شرقی و غربی مربوط به زیر زمین چهارم برج شمالی به اتمام رسید. انشاء الله به زودی پس از برافراشتن و نصب ستون ها و تکمیل دیوارهای حائل و برشی ،سقف زیر زمین چهارم نیز اجرا می گردد.

 

گزارش تصویری عملیات ستون گذاری برج شمالی

         پس از انتقال ۳۶ قطعه ستون مربوط به استیج اول برج شمالی از محل کارخانه سازنده و تخلیه و دپوی آنها در محل زمین همسایه ی شرقی، رسما و عملا اقدامات لازم برای نصب ستونهای ۳۶گانه، طی سه مرحله، در سه روز آغاز شد.

        مرحله اول نصب ستون های برج شمالی تا تراز همکف ، با استقرار جرثقیل ۳۶۰ تنی در زمین همسایه در تاریخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۳ آغاز گردید.پس از تراز مهره های بولت های پایین صفحه، ستون ها یکی پس از دیگری با جرثقیل در موقعیت مکانی مشخص قرار گرفته و توسط عوامل نصب پیمانکار به داخل بولت ها هدایت شدند تا یکی از مهره های بالای بولت های صفحه ستون نیز در محل رزوه ها نصب گردد. در تمامی مراحل نصب عوامل دستگاه نظارت و کارفرما حضور داشته و نظارت های لازم را انجام دادند.ان شاء الله تا تاریخ ۱۵/۱۲/۱۳۹۳ همه ستون های استیج (چهار طبقه) اول برج شمالی (شامل ۳۶ ستون)نصب خواهند شد.

 

گزارش عملیات اجرایی روزهای پایانی سال ۱۳۹۳

به اطلاع اعضای محترم پروژه آزادگان میرساند:

در ادامه اجرای بخشهای مختلف پروژه آزادگان، در روزهای پایانی سال ۹۳ر اقدامات مختلفی به انجام رسیده است که به استحضار اعضای محترم رسانده میشود.

پس از نصب استیج اول برج شمالی و بتن ریزی فونداسیون برج جنوبی (قسمت اصلی) آن نیز اجرا گردید. پس از تایید مقاومت فنداسیون توسط مشاور پروژه، ستون های استیج اول برج جنوبی نیز وارد کارگاه گردید. پس از هماهنگیهای صورت گرفته در بخشهای فنی و نیز استقرار جرثقیل ۳۶۰ تن  نصب ستونها از امروز پنج شنبه ۲۸ اسفند آغاز گردید.

با تدابیر اندیشیده شده مدیریت کارگاهی و با استفاده از تمامی ظرفیت ها و جبهه های کاری موجود ، پس از اتمام نصب ستون های چهار تراز زیر زمین برج شمالی ، در مدت ۱۰ روز بتن ریزی سه پارت اصلی و حجیم فونداسیون برج جنوبی(قسمت اصلی)  انجام گردید تا حجم بتن ریزی فونداسیون برج جنوبی به ۳۴۵۰ متر مکعب برسد.در مجموع حجم کل بتن ریزی فونداسیون دو برج شمالی و جنوبی ۷۲۸۰متر مکعب بوده است.

لازم بذکر است همزمان با عملیات بتن ریزی فنداسیون برج جنوبی و اقدامات مقدماتی نصب ستونهای برج جنوبی، ۷۰ درصد دیوارهای حائل مربوط به زیر زمین چهارم و نیز سقف موتورخانه استخر برج شمالی به مساحت حدود ۱۰۰ متر مربع توسط پیمانکار مربوطه اجرا گردیده و بتن ریزی شد.

لازم بذکر است پیش از این تاور کرین برج شمالی نصب گردیده بود، ولی در روزهای اخیر یکدستگاه تاورکرین ۸ تن برای برج جنوبی نیز خریداری گردیده و قطعات تاورکرین نیز به محل کارگاه منتقل گردیده است.

با ورود ستون های استیج اول برج جنوبی ، این ستون ها اکنون توسط جرثقیل ۳۶۰ تنی در حال نصب می باشند تا ان شاء الله تا آخرین روز سال ۱۳۹۳ تمامی ۳۶ ستون مربوط به چهار تراز زیر زمین نیز نصب گردد.

از دیگر اقدامات انجام شده خرید یکدستگاه دیزل ژنراتور، جهت تامین برق مورد نیاز تاورکرینهای خریداری شده و انتقال آن به محل پروژه میباشد.

لازم بذکر است در صورت تامین منابع مالی و انجام تعهدات اعضا پروژه با سرعت مطلوب در سال ۱۳۹۴ به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

گزارش عملیات اجرایی پروژه آزادگان، در اسفند ماه ۹۳

ضمن عرض سلام و تبریک سال نو شمسی خدمت اعضای محترم! به استحضار میرساند به جهت مشکل بوجود آمده از سوی شرکت تامین کننده سرور میزبان پایگاه اطلاع رسانی تعاونی مسکن، مشاهده عکسهای بارگذاری شده مقدور نمیباشد. لذا ضمن پوزش از همه عزیزان بازدید کننده، تلاش خواهد شد در اسرغ وقت نسبت به رفع اشکال اقدام خواهد شد.

نظر  اعضای محترم به گزارش اقدامات انجام شده در اسفند ۱۳۹۳ جلب مینماید.

۱ ادامه آرماتور بندی فونداسیون برج شمالی و قالب بندی دیوارهای فونداسیون و نصب مابقی شابلونهای صفحه ستونها در ضلع شمال برج شمالی.

۲- ادامه عملیات آرماتور بندی در فونداسیون برج جنوبی.

۳- ادامه نصب قطعات تاور کرین در برج شمالی.

۴- بتون ریزی پارت هشتم ( پارت آخر) فونداسیون برج شمالی واقع در ضلع شمال استخر و قسمتی از رادیه در ضلع شمال موتور خانه استخر و شرق استخر در تاریخ  ۴/۱۲/۹۳
۵- اجرای عملیات نصب شابلون صحفه ستونها در برج جنوبی  

۶- بتن ریزی قسمت دوم فونداسیون های نواری برج شمالی در تاریخ ۷/۱۲/۹۳

۷- ادامه تکمیل آرماتور بندی، ریشه گذاری دیوار های بتنی و قالب بندی در آخرین پارت فونداسیون های نواری برج شمالی در تاریخ ۱۰/۱۲/۹۳

۸- شروع عملیات آرماتور بندی اولین مرحله دیوارهای حائل برج شمالی توسط شرکت قالب گستر کوثر از تاریخ ۱۲/۱۲/۹۳

۹- بتن ریزی آخرین پارت فونداسیون های نواری برج شمالی پارت دوم فونداسیون برج جنوبی شامل فونداسیون، سونا، جکوزی و استخر کودکان  در تاریخ ۱۱/۱۲/۹۳

۱۰- شروع عملیات نصب ستونهای stage1  برج شمالی ، شاقول کاری و اجرای گروت ریزی آنها

۱۱- شروع عملیات قالب بندی اولین مرحله دیوارهای حائل برج شمالی از تاریخ ۱۴/۱۲/۹۳

۱۲- بتن ریزی پارت سوم فونداسیون برج جنوبی واقع در اطراف استخر ، چاله آسانسور و سونا، جکوزی و استخر کودکان و بتن ریزی اولین مرحله از دیوارهای حائل برج شمالی واقع در ضلع غرب (wall,1,2,3,4,5)  در تاریخ ۱۷/۱۲/۹۳

۱۳- بتن ریزی پارت چهارم فونداسیون در برج جنوبی، واقع در ضلع شرق و ضلع جنوب رادیه (اطراف موتورخانه استخر) و ضلع شمال شرق رادیه تا مرز فونداسیون های نواری در تاریخ ۲۱/۱۲/۹۳

۱۴- بتن ریزی پارت پنجم ( آخرین پارت) فونداسیون رادیه برج جنوبی واقع در شمال غرب و بتن ریزی اولین مرحله از دیوارهای حائل wall-8 و قسمتی از wall-4 در ضلع شرق و قسمتی از دیوار wall-6 واقع در جنوب غرب برج شمالی در تاریخ ۲۳/۱۲/۹۳

۱۵- ورود ستونهای stage1 برج جنوبی از تاریخ ۲۵/۱۲/۹۳ و شروع عملیات نصب آنها از تاریخ ۲۶/۱۲/۹۳

۱۶- بتن ریزی اولین مرحله دیوارهای حائل wall1a,3a  واقع در ضلع شمال برج شمالی در تاریخ ۲۵/۱۲/۹۳

۱۷- ادامه تکمیل آرماتور بندی و قالب بندی سقف موتورخانه برج شمالی

۱۸- ادامه بتن ریزی دیوار حائل wall-4 و دیوار wall-6 در ضلع شرق و سقف موتورخانه برج شمالی در تاریخ ۲۷/۱۲/۹۳

۱۹- شروع عملیات ترمیم دیوار های حائل برج شمالی با سطح اکسپوز

مصالح وارده به کارگاه :

– ستونهای stage1 برج شمالی و جنوبی

– قوطی ۸۰×۸۰ به وزن حدود ۱۷۰۰ کیلو گرم جهت شاقولی ستونهای پارت اول برج شمالی توسط شرکت سازه فلز پایدار

– حمل قالب و قطعات مربوطه جهت شروع اجرای دیوارهای حائل بتنی برج شمالی توسط شرکت قالب گستر کوثر

نیروی انسانی حاضر در کارگاه:

۱ مدیریت پروژه یک نفر

۲- مسئول دفتر فنی ، مهندس عمران یک نفر

۳- نقشه بردار ، مهندس عمران یک نفر

۴- کارپرداز یک نفر

۵- دفتردار یک نفر

۶- کمک نقشه بردار یک نفر

۷- کارشناس ایمنی یک نفر

۸- مسئول پشتیبانی یک نفر

۹- نگهبان روز شب سه نفر

نیروهای دستگاه نظارت مهندسین مشاور بهسازان سرزمین پایا

۱ سرپرست دستگاه نظارت یک نفر

۲- ناظر مقیم یک نفر

۳- ناظر مقیم در کارگاه ساخت اسکلت یک نفر   

 

اطلاعیه شماره ۲۷ تعاونی مسکن شماره ۳ کارکنان دانشگاه تهران

ضمن تشکر از اعضای محترم پروژه آزادگان ۱، بویژه آن دسته از عزیزانی که با پرداختهای بموقع و در مواردی پیش از موعد، با مدیران تعاونی برای پیگیری فعالیتهای اجرایی همراهی و همکاری نموده اند؛ به اطلاع اعضای محترم پروژه آزادگان (۱) می‌رساند: به لطف خداوند کریم در ماههای پایانی سال ۱۳۹۳ ضمن اجرای فنداسیون برجهای پروژه آزادگان و نصب ستونهای استیج اول هر دو برج پروژه و آغاز عملیات بخشهای بتنی ۴ طبقه زیر زمین، فعالیتهای اجرایی پروژه روند رو به رشد و سریعی بخود گرفته است. که گزارش پیشرفت پروژه و اقدامات انجام شده به صورت حضوری در جلسات برگزارشده در اسفند ۹۳ و نیز بصورت مصور از طریق سایت تعاونی به استحضار عزیزان رسانده شده است.

باعنایت به مقدمه بالا از این پس تامین منابع مالی مورد نیاز، مهمترین دغدغه مدیریت تعاونی مسکن می‌باشد و مسئولیت هرگونه تاخیر در پیشرفت مراحل مختلف اجرایی پروژه متوجه اعضایی خواهد بود که در پرداخت مبالغ اعلامی از سوی تعاونی تعلل می‌نمایند. لذا همراهی و همکاری اعضای محترم پروژه، با تعاونی ضروری است.

همانگونه که در گزارشات مندرج در سایت تعاونی ملاحظه شد قرارداد ساخت سازه پروژه با ارزشی قریب به ۹۳ میلیارد ریال منعقد شد. همچنین بخشی از میلگرد و ورق‌های فولادی مورد نیاز سازه پروژه خریداری گردیده و در محل کارخانه به پیمانکار ساخت تحویل شده است. همچنین قزازداد اجرای بخشهای بتنی نیز منعقد گردیده است. باعنایت به مجموع فعالیتهای انجام شده اعم از خرید زمین، حصارکشی، طراحی(فاز ۱ و ۲)؛ کلیه هزینه های مربوط به صدور پروانه، گودبرداری، تجهیزکارگاه، خرید میلگرد، پیش پرداخت قراردادهای فنداسیون، ساخت سازه، خرید فولاد، عملیات بتنی و . . . به طور میانگین برای هر متر مربع بنای مفید تاکنون حدودآ ۰۰۰/۷۰۰/۱۲ ریال هزینه شده است. این در حالی است که برخی از اعضا هنوز به تعهدات پرداختی خود، برابر با هزینه های انجام شده، بطور کامل عمل ننموده اند؛ که تعاونی باهدف تامین منابع مالی و موفقیت هرچه بیشتر عملیات اجرایی پروژه تمهیداتی را  اندیشیده است. از جمله محاسبه جریمه دیرکرد برای تاخیرکنندگان، ارسال اخطاریه برای اعضای بدحساب، تاخیر و یا توقف عملیات اجرایی یکی از برج‌ها و متمرکز نمودن اعضای بدحساب در آن برج، و نهایتا لغو عضویت ایشان در پروژه.

لازم بذکر است هیات مدیره محترم تعاونی در تامین منافع کلیه اعضاء جدی میباشد و ضمن رعایت حقوق و منافع همه اعضاء، از تمام ابزارهای قانونی برای رسیدن به این هدف استفاده خواهد کرد. به همین منظور(همانگونه که در گزارش قبلی به اطلاع رسانده شد، عضویت دوازده نفر از اعضای بدحساب لغو گردید و وجوه واریزی ایشان به نامبردگان مسترد خواهدشد.

با توجه به عرایض فوق و با هدف تامین بخشی دیگر از منابع مالی مورد نیاز، جدول پرداخت اعضای پروژه تا آخر سال ۱۳۹۴ به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

توجه: مبالغ دریافتی از کلیه اعضا علی الحساب می‌باشد و در سر جمع دریافتی‌ها  منظور و رسید آن برای ایشان ارسال خواهدشد.

امیدواریم به لطف خداوند کریم و با دعای خیر و همیاری شما عزیزان در ادامه فعالیت‌ها و پیشبرد موفق پروژه سربلند عمل نماییم.

جدول شماره(۱)

 مقادیر ریز پرداختی واحدهای فاز یک پروژه تا انتهای سال ۱۳۹۴

تراکم و ساخت در مجموع

کل سهم ساخت واحد

سهم ساخت در هر

متر مربع

سهم زمین و عوارض+۱۰%

متراژ واحد

(تقریبی)

۱/۶۹۶/۳۰۲/۰۸۰

۱/۰۶۷/۱۰۲/۰۸۰

۱۲/۱۲۶/۱۶۰

۶۲۹/۲۰۰/۰۰۰

۸۸ متر

۱/۹۲۷/۶۱۶/۰۰۰

۱/۲۱۲/۶۱۶/۰۰۰

۱۲/۱۲۶/۱۶۰

۷۱۵/۰۰۰/۰۰۰

۱۰۰ متر

۲/۴۶۴/۳۴۸/۴۸۰

۱/۵۵۲/۱۴۸/۴۸۰

۱۲/۱۲۶/۱۶۰

۹۱۲/۲۰۰/۰۰۰

۱۲۸ متر

۲/۵۸۳/۰۰۵/۴۴۰

۱/۶۲۴/۹۰۵/۴۴۰

۱۲/۱۲۶/۱۶۰

۹۵۸/۱۰۰/۰۰۰

۱۳۴   متر

۲/۸۵۲/۸۷۱/۶۸۰

۱/۷۹۴/۶۷۱/۶۸۰

۱۲/۱۲۶/۱۶۰

۱/۰۵۸/۲۰۰/۰۰۰

۱۴۸   متر

  • شایان ذکر است مبالغی که تا کنون از سوی اعضا پرداخت شده از مبالغ فوق کسر می‌گردد.

جدول شماره(۲)

 مقادیر ریز پرداختی واحدهای فاز دو پروژه تا انتهای سال ۱۳۹۴

تراکم و ساخت در مجموع

کل سهم ساخت واحد

سهم ساخت در هر

متر مربع

سهم زمین و عوارض

متراژ واحد

(تقریبی)

۳/۰۸۴/۶۴۸/۴۸۰

۱/۵۵۲/۱۴۸/۴۸۰

۱۲/۱۲۶/۱۶۰

۱/۵۳۲/۵۰۰/۰۰۰

۱۲۸ متر

  • شایان ذکر است مبالغی که تا کنون از سوی اعضا پرداخت شده از مبالغ فوق کسر می‌گردد.

جدول شماره(۲)

 پرداخت اقساط ما به التفاوت مبالغ جدول ۱ و ۲، در طول سال ۱۳۹۴

ردیف

تا   آخر خرداد ۹۴

تا   آخر شهریور۹۴

تا   آخر آذر ۹۴

پانزدهم   بهمن۹۴

۱

۳۰%

۳۰%

۳۰%

۱۰%

لازم بذکر است اعضای محترم باید جهت پرهیز از محاسبه جریمه دیرکرد برای ایشان، در موعدهای مقرر نسبت به واریز حداقل مبالغ اعلام شده در جدول (۱ و ۲) مطابق جدول شماره (۳) اقدام نمایند.

بدیهی است اعضایی که در پرداخت مبالغ اعلامی تعجیل نمایند از سود خوش حسابی(مذکور در قرارداد) علاوه بر محاسبه امتیاز مثبت در انتخاب واحد مناسبتر برخوردار خواهند گردید.